czyszczenie elewacji w warszawie

Czyszczenie elewacji

Brudna elewacja nie tylko źle wpływa na estetykę budynku, ale także może szkodzić zdrowiu użytkowników obiektu (grzyby, pleśń). W ramach naszej oferty proponujemy usługę czyszczenia elewacji, fasad, ścian, która w szybki i bezpieczny sposób przywraca powierzchniom ich dawny wygląd. Zlecenie wykonujemy w każdych warunkach (niezależnie od wysokości i kształtu powierzchni). Dodatkowo zajmujemy się renowacją zabytkowych powierzchni. W zależności od potrzeb korzystamy z rusztowań, podnośników lub technik alpinistycznych. Bazując na naszym doświadczeniu dobieramy preparaty w taki sposób, by zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo mytej powierzchni. Dodatkowo stosowane przez nas środki są ekologiczne tzn. nie niszczą trawników, roślin, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie elewacji. Powierzchnie, które czyścimy to m.in: tynki, kamień, cegła, klinkier, siding.
Nasze usługi wykonujemy również na zabytkowych powierzchniach – gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo.

malowanie elewacji agregatem w warszawie

Malowanie elewacji agregatem

Wyblakły tynk, przebarwienia, różne zabrudzenia szpecą Twoją elewacje? Pomożemy odzyskać jej swój dawny wygląd. Oferujemy Państwu malowanie zarówno nowych, jak i renowacje starych elewacji.
Korzystając z usług naszej firmy otrzymają Państwo kompleksową obsługę tj. jeśli elewacja znajduje się w złej kondycji, wykonamy jej renowację poprzez umycie, naprawę oraz pomalowanie odpowiednio dobraną farbą elewacyjną.

Impregnacja elewacji w warszawie

Impregnacja elewacji

Impregnacja to doskonały sposób na to, by elewacja zachowała swój dobry wygląd przez długie lata.
W ramach naszych usług mogą Państwo liczyć na zabezpieczenie elewacji przed szkodliwym wpływem mchów, porostów, kwaśnych deszczów a także powstaniem zacieków i przebarwień.
To, co wyróżnia nas od firm konkurencyjnych to jakość stosowanych produktów. Preparaty, które wykorzystujemy nie zawierają w sobie związków silikonu. Środki na bazie silikonu tworzą powłokę, która z czasem żółknie, odpryskuje i pęka. Dodatkowo silikon tworzy nieprzepuszczalną powłokę, przez co powierzchnia nie oddycha.