mycie i renowacja tarasów w warszawie

Mycie tarasów

Zanieczyszczony taras lub schody mogą skutecznie osłabić estetykę każdego budynku.
Wykonywanie czyszczenia na własną rękę jest czasochłonne, a ogólnodostępne środki nie są na tyle skuteczne, by usunąć głębokie zabrudzenia.
Wykorzystanie odpowiednich środków oraz maszyn wysokociśnieniowych pozwala na oczyszczenie powierzchni z zabrudzeń, które często są niemożliwe do usunięcia przy samodzielnym wykonywaniu prac. Ogranicza to także znacząco czas potrzebny na oczyszczenie powierzchni, co szczególnie ważne jest np. w obiektach przydatności publicznej.
Usługi mycia tarasów, balkonów i schodów wykonujemy zarówno w domach, jak i lokalach
komercyjnych.

renowacja tarasów w warszawie

Renowacja tarasów drewnianych

Drewniany taras ciągle narażony jest na ciągłe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co często traci swój kolor i pokrywa się szarym nalotem zwanym „szarością drewna”.
By taras odzyskał swój dawny wygląd, oferujemy Państwu kompleksową usługę, w skład której znajdują się takie działania jak:
• oczyszczenie tarasu z zanieczyszczeń takich jak piasek, błoto, liście,
• oszlifowanie tarasu w celu usunięcia przebarwień, szarzenia a także pozostałości wcześniejszych preparatów,
• aplikacja oleju, który zabezpiecza powierzchnie przed zabrudzeniami oraz chroni drewno przed niekorzystnymi czynnikami.
W trakcie renowacji możemy również zmienić kolorystykę tarasu aplikując olej bezbarwny lub koloryzujący.

Impregnacja tarasów

Umyta powierzchnia tarasu, która zostanie poddana impregnacji zachowuje odporność na trudno-usuwalne zabrudzenia nawet do 10 lat. Impregnacja chroni powierzchnię przed plamami z takich materiałów jak: olej, środki ochrony roślin, tłuszcz, środki przemysłowe. Decydując się na impregnacje chronią Państwo swój taras przed działaniem czynników atmosferycznych oraz zabezpieczają go przed powstawaniem przebarwień, zacieków i porostem mchów.