anty-graffiti warszawa

Usuwanie graffiti

Często spotykamy się z sytuacjami, w których Klienci próbują zamalować graffiti – nie jest to dobre rozwiązanie. Zamalowanie stanowi skuteczną przeszkodę dla naturalnego “oddychania” elewacji, doprowadzając w efekcie do jej szybkiej degradacji. Usuwając chemicznie graffiti zawsze dostosowujemy środki do rodzaju powierzchni, by zminimalizować ryzyko
jej uszkodzenia. Do czyszczenia wykorzystujemy gorącą wodę pod wysokim ciśnieniem. Preparaty, z których korzystamy są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska, dlatego z powodzeniem używamy ich zarówno do powierzchni zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Powłoki zabezpieczające – anty-graffiti

Rekomendujemy, by wszystkie powierzchnie, które są narażone na dewastację zabezpieczyć ochronną powłoką. Pozwoli to na długotrwałe utrzymywanie obiektu w czystości, bez konieczności kosztownego remontu. Stosując powłoki anty-graffiti dajemy Ci 100% gwarancję usunięcia niechcianych malowideł bez ryzyka uszkodzenia. Stosowane przez nas produkty dodatkowo tworzą trwałą powłokę ochronną, która impregnuje daną powierzchnię i zabezpiecza ja od wszelkich zabrudzeń. Powłokę anty-graffiti nakładamy w jednej lub kilku warstwach (w zależności od typu powierzchni), przy pomocy natrysków lub wałków malarskich. Zabezpieczona powierzchnia umożliwia późniejsze 100% usunięcie graffiti.